Milan Knob
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Stránky věnované záhadám a tajemnu

 
 

Nové fórum

Vytvořeno 02.02.2012 17:34:37 | Poslední změna 16.04.2018 08:04:52
Přihlásit uživatele: E-mail  Heslo  Registrace
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "4887":
 
svCZZV
Zasílám odkaz na moje pozorování UFO 2012.
pozorovani-2012.wz.cz.
Vy tedy máte akcí! Paráda! Možná by autory těchto stránek i jejich čtenáře zajímalo, že vzniklo fórum o záhadách a tajemstvích vesmíru, země i lidí. Najdete jej na adrese: http://www.neznamo.cz/ Všechny názory jsou tam vítány.
Bylo by možné, prosím, zařadit neznamo.cz na vaši stránku s odkazy? Nebo ještě lépe... Co takhle si vyměnit bannerky? Viz téma zde http://www.neznamo.cz/index.php/topic,62.0.html
Díky a přeji hodně povedených akcí. Monika
udicky odporuam vrelo kuknut stranku www.rael.org super stranka za jej precitanie nic nedate ,iba sa vela dozviete !! stranka hoovri aj o tom ze to boli prave mimozenstania ktori boli vtedajsimi primitivnymi ludmi povazovani za bohov kedze technika mimozenstanov bola pre vtedajsich ludi upne nepochopitelna povazovali ich preto za rozne bozstva!! konecne nejaka stranka ktora dava racionalne a logicke odpovede a nie typu ostatnych tuctovych stranok typu odpovede : LEBO TAK NIECIA VOLA CHCELA !!!
Ráda bych Vás informovala o zajímavém kurzu. Myslím, že nic podobného u nás není.
Tento kurz totiž probíhá přímo v areálu středověkého hradu. Je to nejen krásné romantické místo uprostřed lesů, ale také místo, kde často dochází k paranormálním jevům.
Tento jedinečnyý kurz probíhá podle zájmu celoročně a je o různých záhadách, tajemných bytostech a nevysvětlitelných úkazech. Dále je zaměřen na numerologii, čtení z ruky, karty a kyvadlo. Naučíte se jejich základům.
Ubytováni budete přímo na středověkém hradě ve stylových hradních pokojích.
Pokud si chcete vychutnat jedinečnou atmosféru potemnělého hradu a plně se ponořit do hlubin tajemna, ozvěte se mi na můj e-mail: aja.malkova@seznam.cz a já Vám pošlu více informací.
Kurz je pro dospělé.Můžete být jednotlivec nebo klidně i skupinka přátel.Tento kurz trvá 3 dny a cena je i s ubytováním jen za 2800,-Kč.
smileysmileysmiley
 
Prohlášení o Cookies