Milan Knob
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Stránky věnované záhadám a tajemnu

 
 

Velký kruh vědomí.

Vytvořeno 06.04.2012 20:25:32 | Poslední změna 09.04.2012 11:00:26
Dovolte nám, abychom Vám představili prvotní matrici lidského vědomí prezentovanou společností lidí, kteří si říkají Velký kruh vědomí. V dnešní uspěchané době je totiž mnoho zaručeně „pravých“ učitelů, gurů, zasvěcenců a duchovních vůdců, kteří vám prezentují zaručeně ty pravé způsoby Vaší cesty k pochopení.

Však tito rádoby spasitelé si za své rady a zaručené návody účtují nehorázné peníze. Velký kruh vědomí má ale ve svém zaměření skutečnou podstatu člověka a jeho duše. Proto vytvořilo jeden z návodů pro Vás a Vaši duši, jak nasměrovat své Já na správnou cestu k pochopení člověka.

Nesnažíme se Vám cokoliv vnucovat, je jen na Vás, zda pochopíte smysl této nahrávky, která je pro Vás připravena a bude symbolicky zveřejněna na tomto portálu i jinde v pondělí 9. dubna na křesťanský svátek Zmrtvýchvstání, který symbolicky uvádí v pohyb znovuzrození Já jsem.

Přejeme Vám proto nejen hluboký zážitek, ale především věříme, že Vám bude tato nahrávka ku pomoci na Vaší cestě.

Velký kruh vědomí
 
Prohlášení o Cookies