Milan Knob
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Stránky věnované záhadám a tajemnu

 
 

Úřad o UFO při EU.

Vytvořeno 10.07.2010 10:15:18 | Poslední změna 10.07.2010 10:30:34
Zřiďme úřad pro UFO vybízí europoslanec

Brusel - Zatímco jeho kolegové přemýšlí o směrnicích a zákonech pro Evroskou unii, italský europoslanec Mario Borghezio míří výš a to doslova. Chce zřídit evropské centrum, které se bude zabývat pozorováním UFO nad Evropou.
  "Informace o UFO jsou systematicky utajovány," tvrdí Borghezio a vyzývá členské státy, aby odtajnily své záznamy o pozorování (údajných) mimozemských lodí.
  Borghezio je z italské nacionalistické strany Liga severu a podporu nalezl třeba u poslanců Bulharska či Slovenska. "Jestli nějaké zdroje existují, neměly by být tajné. Pokud jsou věcné, měli by je řešit odborníci, než aby ležely v rachivech tajných služeb," citoval server SME.sk Jaroslava Paška, mimochodem poslance za slovenské nacionalistické SNS.
  Zatím se Borghezio zabýval především bojem proti islamizaci, ale i mimozemšťané jsou pro něj očividně velké téma. Na podporu přizval i vědce.
  "Většina pozorování UFO je falešná, ale některá jsou zjevná a vyskytují se na specifických místech, například, když se dějí zemětřesení," tvrdí italský astrofyzik Massimo Teodorani, který seděl po politikově boku, když oznamoval svůj plán.
  Borghezio přitom není první, kdo s podobnou představou o Evropě přišel. V devadesátých letech, kdy byla hlášena řada pozorování neidentifikovatelných létajících objektů, chtěl zřídit stejné centrum belgický politik Di Rupo - neuspěl!
  Ital však věří v úspěch. Podporu ale zatím získal jen asi u dvacítky svých kolegů.

Vybráno z dnešního denního tisku 10.7. 2010
 
Prohlášení o Cookies