Milan Knob
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Stránky věnované záhadám a tajemnu

 
 

Setkání v Chotěboři v roce 2011.

Vytvořeno 08.12.2010 08:01:30 | Poslední změna 25.12.2010 11:10:25
  Vážení přátelé a příznivci všeho tajemného kolem nás. Stejně jako v minulých letech, tak i pro rok 2011 pro vás plánujeme setkání, která se pravidelně konají v rekreačním areálu GEOFOND poblíž Chotěboře na Havlíčkobrodsku. Tato setkání budou stejně jako v předešlých letech tématicky rozdělena. Jako první nás bude čekat Festival záhad a tajemna, který se uskuteční ve dnech 27. - 29.5. 2011 a kde vás budou čekat novinky v záhadách, jak od nás z Česka, tak i ze světa. Další tradiční setkání se uskuteční v září a to přesně ve dnech 16. - 18.9. 2011 s názvem Ezoterická Chotěboř 2011. Tady se budete moci setkat s lidmi, kteří se zabývají léčitelstvím, kartářkami, numerology, astrology a vším co s ezoterikou souvisí. Novinkou pro příští rok bude setkání třetí, které se uskuteční zhruba ve dnech 10. - 12.6. 2011 a bude spojeno s vynikajícím ezoterickým časopisem Ve hvězdách. Tento nápad vzešel od šéfredaktora tohoto časopisu pana Romana Zahrádky, kterému se prostředí areálu GEOFOND nesmírně líbí a rád by pro lidičky, kteří se kolem tohoto časopisu točí, uspořádal nějaké setkání. Slovo dalo slovo a vznikne tímto další setkání, které ponese název Festival Ve hvězdách. Toto setkání bude samozřejmě přístupné široké veřejnosti, stejně jako ta ostatní, nejsme žádná uzavřená skupina a jsme rádi, když se přidávají další a další lidičky, protože člověk se zdokonalovat musí a kde jinde by k tomu měl mít příležitost, než na takovýchto setkáních, protože dnešní masmedia nejsou tomuto mnoho nakloněna.
Budeme se opět v příštím roce na vás těšit a doufejme, že budou tato setkání mít opět stejnou přátelskou a pohodovou atmosféru jako v minulosti.

Prezident Klubu Nezávislých Občanů - Badatelů (K.N.O.B.) Chotěboř
Milan Knob
č.tel.:608533398
Milan.Knob@seznam.cz
 
Prohlášení o Cookies