Milan Knob
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Stránky věnované záhadám a tajemnu

 
 

Sestry z Telče komunikují s mimozemskou bytostí

Vytvořeno 05.12.2009 22:20:15 | Poslední změna 05.12.2009 22:23:36
SESTRY Ilona (43) a Ivana (33) Podhrázské z Telče na Jihlavsku mohou kdykoli a komukoli zprostředkovat komunikaci s mimozemšťany. Ti si prý plují ve svém vesmírném plavidle nad naší atmosférou. Myslí to zcela vážně. Rozhovory trvají už 16 let.

Tajemno

S prvním zřetelnějším dotekem tajemna se Ilona s Ivanou setkaly v létě 1992. Šly tehdy z folkového koncertu, otevřely dveře do domu a ty se zastavily o něco měkkého a zavřely se.

„Zkusila jsem to znovu, otevřela a zahlédla něco stříbrného s velkou hlavou a úzkými končetinami a tělem. Přeneslo se to přes chodbu a pak i přes zídku. Měla jsem strach, že rodiče přepadl zloděj, tak jsem zazvonila na zvonek, jestli je vše v pořádku. Hned nato se ozvalo Í -ló -ná, takový divný hluboký zvuk, třikrát se to opakovalo," vzpomíná Ilona.

Za pár týdnů zkusily s jednou paní vyvolávat duchy pomocí skleničky. „To bylo hrozné, protože jsme dostaly nějaké strašně sprosté zprávy. Později jsme to zkusily samy. Napřed jsme měly prst na skleničce obě, pak se Ilona pustila a moje ruka začala po papíře běhat. Udělaly jsme si kruh s abecedou a začaly jsme přijímat zprávy," vysvětluje Ivana.

Vzkazy

Proč se mimozemšťané baví právě s Ilonou a Ivanou?

„Říkají, že já jsem citlivá. Komunikují ještě s 5 až 8 lidmi na Zemi," svěřuje se Ivana. Její sestra bere do rukou velký fascikl, který je naplněn strojopisnými stránkami. Jsou to záznamy hovorů s mimozemšťany. Jeden z prvních říká: „Jsem mimozemšťan z planety Elijelji. V Americe nám říkají EBE. My přicházíme v míru, chceme zachránit vaši planetu Zemi před jaderným výbuchem a před ničením vesmíru. Podáváme vám pomocnou ruku. Jsme rádi, že věříte v naši existenci. Ivana je obdařena zvláštní silou."

Když má Ivana ruku na skleničce, EBE se prý dívá jejíma očima. „Cítím zvláštní impulzy, které dostávám do mozku, pak se mi podle nich pohybuje ruka. Je v tom taky trochu energie," popisuje a její sestra pečlivě zapisuje, co EBE - Ivana říká. „Naše planeta je vzdálená 39 světelných let. Měříme metr dvacet, máme tělo, nohy a ruce. Máme bílou krev. Nemáme orgány, vše vnímáme jinak. Cítíme celým tělem, rozmnožujeme se jehlou," zní jeden ze vzkazů.

Loď

„V lodi jsou dva a kontrolují naše ovzduší a atmosféru. Mají zvláštní skafandry a čekají na rozkaz svého velitele, který je ale jinde. Teď jsou ve stavu klidu, ale mají strach z Američanů, protože ti na ně střílejí. Proto jsou v bezpečné vzdálenosti," vysvětlují sestry. Kvůli EBE Ilona i Ivana Podhrázské rezignovaly na rodinný život. Jejich největším přáním je, aby se v jejich domku v Telči EBE konečně objevil. Koupily si foťák i videokameru, nechtějí nic nechat náhodě. Bylo jim prý vzkázáno, že se možná setkají. A na kom to závisí? Na nich i na EBE.

Poselství

„Oni nám nechávají vzkazy, ale my jsme ještě nedospěly tak daleko, abychom je rozluštily. Jsou to třeba kódy a kruhy v obilí nebo telepatie v heliosféře," říká Ivana. Některým věcem, které EBE říká, není rozumět. Je to prý tím, že všechny jejich technologie jsou na daleko vyšší úrovni a my je zatím nechápeme.

Tak tedy Alelujá OO. Tak končí i začíná každý vzkaz od mimozemšťanů. A sestry Podhrázské dál čekají na svoji vesmírnou návštěvu. (em)

 
Prohlášení o Cookies