Milan Knob
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Stránky věnované záhadám a tajemnu

 
 

Festival Ve hvězdách 2011.

Vytvořeno 19.06.2011 18:54:36 | Poslední změna 19.06.2011 20:59:43
Pane jo, to jsme si dali. Ale v dobrém slova smyslu. Na začátku tohoto roku jsme byli osloveni šéfredaktorem esoterického časopisu panem Romanem Zahrádkou, zda bychom v Chotěboři neuspořádali setkání podobné těm, která tu již po několik let pořádáme. Nejdřív Roman oslovil mého kamaráda psychotronika a léčitele Karla Neuvirta a pak se obrátil přímo na mne s tím, že by rád takové setkání uskutečnil. Původně měl v záměru využít k tomuto náměstní v nedaleké Chrudimi, ale nakonec padla volba na rekreční areál Geofond poblíž Chotěboře, kde již několik let probíhají setkání se záhadami, tajemnem, esoterikou a léčitelstvím. Problém byl pouze v termínu, protože byl stanoven čtrnáct dní po Festivalu záhad a tajemna, který navštívilo na dvě stě návštěvníků. Jelikož Festival Ve hvězdách byl v našem setkávání novinkou, tak jsme nepočítali s velkou návštěvností. Opak byl pravdou a velice nás překvapilo, kolik lidiček si na tento zbrusu nový festival našlo svojí cestu. Ve spolupráci s časopisem Ve hvězdách jsme dali dohromady přednášející, kteří byli velice kvalitní a posluchači byli velice spokojení.
  Jako přednášející se na nultém ročníku Festivalu Ve hvězdách, který nesl jako podtéma rok 2012 a blížící se transformaci, představili:

Ivett Ivankiva - Tajemná energie Shamballa

Ája Bednářová - Vezměte život do svých rukou

Milan Gelnar - Astrologie v běžném životě

Martina Blažena Boháčová - Opravdu existují minulé životy, co je to karma a jak
zjistit své životní poslání

Alena Horáková - Proroctví a rok 2012, Změny na planetě Zemi v souvislosti s rokem
2012

Monika Misabelka a Milan Knob - Tajemství u Misabelky

Bc. Eva Kalivodová Štichová - Vnitřní léčivé energie

Farář církve Československé husitské Rudolf Špaček -
Jsme jen pěšáky systému, který nás potřebuje mít nemocné

Olga Kalinová - Rok 2012, vzdáme se majetku dobrovolně, nebo budeme v sobě dál
pěstovat Posedlost a Nenaplněné ambice? Budeme se dál nenávidět, nebo konečně pochopíme, že jsme všichni lidé světla?

Závěr Festivalu Ve hvězdách obstarala paní Olga Kalinová se svojí řízenou meditací - Aktivace anděla světla.

Co říci závěrem? Snad jen to, že všem účastníkům se tento Festival Ve hvězdách, který byl pro nás jakýmsi setkáním v letošním roce navíc, se nadmíru vydařil a všichni účastníci si ho velice pochvalovali a věříme, že v příštímj roce se v Chotěboři sejdeme opět, tentokrát na Prvním ročníku Festivalu Ve hvězdách.

Za Klub Nezávislých Občanů - Badatelů
Prezident klubu Milan Knob

Fotografie z tohoto festivalu si můžete prohlédnout zde
 
Prohlášení o Cookies