Milan Knob
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Stránky věnované záhadám a tajemnu

 
 

Elektrický duch.

Vytvořeno 08.12.2009 16:26:08 | Poslední změna 08.12.2009 18:25:36
V poslední době se u nás hodně psalo o případu strašidelného domu ve Strašicích na Rokycansku, svůj článek nám poskytl i známý badatel pan Martin Chudáček "SETOX". Neméně zajímavé je, že navlas podobný případ se objevil na sousedním Slovensku v loňském roce. Vybírám jej z knihy mého kamaráda Miroslava Karlíka vedoucího UFO klubu Trnava, tak jak jej předložil čtenářům této zajímavé knihy:

Velice zajímavý případ uvedla ve svém vysílání soukromá TV na Slovensku. V Palárikově, v bytě manželů Hlozákových, několik dnů po Třech králích v roce 2008, se pravidelně objevoval plamen šlehající ze zásuvek elektrické instalace. Zpočátku si všichni mysleli, že jde o zkrat elektrického vedení, ale když se stejný výjev opakoval při vypnutém proudu v celém bytě, neuměli to vysvětlit ani pracovníci rozvodných závodů a hašiči. Plamen vycházel ze zásuvek bez jakékoliv příčiny naprosto libovolně. Připomínalo to přítomnost poltergeista. Příčinu tohoto jevu se nepodařilo tehdy objektivně vysvětlit.

K těmto dvěma případům se vrátíme během Festivalu záhad a tajemna, který se uskuteční v Chotěboři na přelomu jara a léta příštího roku, kam pan Miroslav Karlík přicestuje jako jeden z mnoha přednášejících.

Zdroj: Největší záhady světa
UFO NA SLOVENSKU - Miroslav Karlík
 
Prohlášení o Cookies