Milan Knob
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Stránky věnované záhadám a tajemnu

 
 

Další vystoupení v televizi Cesty k sobě.

Vytvořeno 21.01.2012 06:54:52 | Poslední změna 21.01.2012 07:10:46
Nedávno mne oslovila paní Marie Šorfová, zda bych opět nezavítal do studia internetové televize Cesty k sobě, kde jsem již v loňském absolvoval rozhovor s redaktorkou pan Alžbětou Šorfovou. S touto návštěvou jsem samozřejmě souhlasil a dokonce jsem se ptal, zda bych mohl s sebou vzít svojí osobní kartářku a duchovní rádkyni a věštkyni Moniku Misabelku z Třebíče. Naše návštěva se uskutečnila ve středu 18. ledna 2012 a jak je z letošního roku patrno, tak téma nemohlo být jiné než Rok 2012 a očekávání věcí příštích. Internetová televize Cesty k sobě se od mého posledního vystoupení přestěhovala do nových prostor a nového prostředí za Prahu do Průhonic - Čestlic. Ve studiu jsme byli velice vřele přivítáni přáteli a na naše vystoupení se přijeli podívat i další lidičky. Rozhovor se nesl v příjemném tónu a postupně jsme oba, já i Monika odpovídali na zvídavé dotazy paní Alžběty Šorfové. Nakonec ta hodina uplynula, tak, že jsme si ani nestačili všimnout. Po tomto rozhovoru nás čekala odměna v podobě příjemného posezení s naší nejlepší herečkou a vílou paní Květuškou Fialovou. Bylo to krásné setkání, které jsme si oba přáli již dlouhou dobu a najednou se nám tento sen vyplnil a protknul naší další budoucnost na této Zemi. Již nyní mohu slíbit, že paní Květuška by se měla letos objevit jako speciální host Festivalu Ve hvězdách, který v Chotěboři proběhne v červnu tohoto roku. Po tomto setkání jsme ale museli notně spěchat do centra Prahy, kde nás již netrpělivě očekával náš kamarád, astrolog Boris Jaroš, který s námi začal natáčet dokument pro nově vznikající internetovou televizi Ve hvězdách. Bude to naprostá novinka na našem trhu, tak jsem sám zvědavý, jak to vše dopadne.
Výlet do Prahy se nám vydařil nad očekávání a již nyní se těším na další plodná setkání v tomto roce. A že jich nebude málo. Jen v Chotěboři pořádáme celkem sedm setkání. Tak se máme opět na co těšit.
Milan Knob
 
Prohlášení o Cookies